+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

Oferta reklamowa

Klub tenisowy ARKA

Klub Tenisowy Arka Gdynia jako jeden z najpiękniej usytuowanych klubów tenisowych w Europie, stanowi wyborne miejsce by zaprezentować swoją firmę. Wychodząc na przeciw takiemu zapotrzebowaniu, jesteśmy gotowi do rozmowy na temat rozwiązań, które wspomogą działania reklamowe Państwa firmy.

Utrzymując jednolity scenariusz reklamowy na obiekcie dbamy o estetykę Klubu, a ograniczając liczbę partnerów na poszczególnych polach (aż do wyłączności) maksymalizujemy reklamowy efekt pojawienia się Państwa firmy u nas w Klubie.

Dysponujemy powierzchniami reklamowymi na 20 kortach (w tym na prestiżowym korcie centralnym), w pomieszczeniach budynku klubowego, ogrodzeniu zewnętrznym obiektu, na stronie internetowej i w innych miejscach dopasowanych dla potrzeb reklamodawcy. Podejmujemy się także zadań niestandardowych – zarówno na polu reklamowo-promocyjnym jak i organizacji imprez.

Współpracowaliśmy już z wieloma firmami i instytucjami. Sponsorzy i organizatorzy imprez zawsze chwalili nas za perfekcyjną organizację imprez i realizację zobowiązań reklamowych. Dotychczas usłyszeliśmy miłe słowa między innymi od: Telewizji Polskiej, Akademii Marynarki Wojennej, Stowarzyszenia Klubu Dziennikarskiego, Polskiego Związku Tenisowego, Konfederacji Pracodawców Polskich, Stowarzyszenia Adwokatów (Mistrzostwa Polski), Stowarzyszenia Lekarzy (Mistrzostwa Świata), a także firm Combidata, Koma, Spin, Softbank, Hestia, Mercedes Benz, KIA Motors i innych.