+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

W środę nasze korty odwiedziła wyjątkowa osoba, 18-letnia zawodniczka, która świetnie sobie radzi na arenie tenisowej na świecie ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodniczkami. Iga Świątek, czyli druga polska tenisistka w kobiecym rankingu WTA, a także 61 rakieta w rankingu WTA, spotkała się z dziećmi i młodzieżą naszego klubu oraz z kibicami i fanami tenisa w Klubie Tenisowym ARKA. Mimo swojego młodego wieku na swoim koncie ma wiele osiągnięć m.in. w turniejach wielkoszlemowych.

W zeszłym roku wygrała juniorski turniej Wimbledon, który był początkiem do jej wielkiej kariery, natomiast w tym roku dotarła do 4. rundy wielkoszlemowego turnieju Roland Garros.

W spotkaniu udział wzięli zawodnicy i zawodnicy KT ARKA, dzieci i trenerzy uczestniczący w akcji „Wakacje z Rakietą”, rodzice, przedstawiciele Klubu Tenisowego ARKA, przedstawiciele firmy ISN, w-ce Prezydent Miasta Gdyni Marek Łucyk oraz klubowicze i kibice tenisa ziemnego. Zawodniczka odpowiadała na różne pytania zawodników KT ARKA oraz dzieci uczestniczący w „Wakacjach z rakietą”, a następnie towarzysko wymieniła z nimi kilka piłek.