58 662 49 53 biuro@ktarka.pl

W sobotę 8 kwietnia 2017 r. w kawiarni Klubu Tenisowego „ARKA” odbyła się uroczystość na której dokonano podsumowania cyklu Zimowych Turniejów dla krasnali BMC CUP 2017.

Cały cykl organizowany był wspólnie z Gdańską Akademią Tenisową i składał się z ośmiu turniejów dla dzieci w wieku 8 i 9 lat, w których udział wzięło w sumie 32 chłopców i dziewczynek reprezentujacych różne kluby tenisowe.

W czasie uroczystości podsumowano wyniki uzyskane we wszystkich turniejach oraz wręczono puchary i nagrody najlepszym zawodnikom i zawodniczkom cyklu, ufundowane przez sponsora głównego turnieju, firmę BMC sp.z.o.o.

Pod koniec uroczystosci dla uczestników czekały jeszcze niespodzianki od pozostałych sponsorów turnieju. Piekarnia Mielnik ufundowała dla wszystkich pyszny tort. Firma Ziaja obdarowała każdego uczestnika zestawami kosmetyków, a firma Robvita przyszykowała poczęstunek z pysznych produktów swojej firmy.

Organizatorzy całego cyklu składają ogromne podziękowania sponsorowi głównemu, firmie BMC sp.z.o.o. za okazałe wsparcie finansowe przy organizacji wszystkich turniejów. Wielkie podziękowanie składamy również firmie Ziaja, Piekarni Mielnik oraz firmie Robvita za ufundowanie podarunków dla uczestników całego cyklu.

Redakcji Kuriera Gdyńskiego i portalu Młoda Gdynia dziękujemy za opiekę medialną, dzięki której mogliśmy pokazać to wydarzenie szerszemu środowisku.

Wyniki klasyfikacji generalnej

 CHŁOPCY DO LAT 8 

1. MATEUSZ MUCHA
2. PATRYK MAKARSKI
3. STAŚ BIAŁKOWSKI
4. MIKOŁAJ GREY
5. JAKUB PORĘBSKI
6. FRANEK BŁASZKOWSKI
7. KSAWERY KIERWIAK
8.KUBA DREWA
9. STAŚ ZARAŃSKI
10. PIOTR BANASZAK

 DZIEWCZYNKI DO LAT 8

1. DOMINIKA MUSIAŁ
2. OLA ZAPŁAWA
3. ZUZANNA GIŻEWSKA
4. NATALIA BOBER
5. JULIA SIKORA
6. MARIA KOZAK
7. LENA MURAWSKA
8. KAROLINA KACPRZYK

CHŁOPCY DO LAT 9

1. RADEK JAROCKI
2. HENRYKN PELLOWSKI
3. ANTEK BILSKI
4.ALEKSEI OSETROV
5. IGOR KRZESZOWSKI
6. NIKITA KAYBARA
7. KSAWERY KIERWIAK

 DZIEWCZYNKI DO LAT 9

1. ZUZANNA KALISZ – FEDORUK
2. INKA WAWRZKIEWICZ
3. PAULINA GRECHUTA
4. MARTA STARCZEWSKA
5. DOMINKA MUSIAŁ
6. LENA KOLASA
6. HANNA GIŻEWSKA
7. LENA BEMBEN
8. MAJA ŻUK