+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

Obozy i zgrupowania

Klub tenisowy ARKA

Klub Tenisowy Arka Gdynia to wyśmienite miejsce na organizację obozu tenisowego dla zawodników Państwa klubu jak i dla zorganizowanych grup miłośników tenisa.

Od wielu lat przyjmujemy na naszym obiekcie grupy z kraju i ze świata. Regularnie odwiedzają nas młodzi zawodnicy między innymi z Bydgoszczy, Warszawy a także zorganizowane grupy amatorskich tenisistów z Karlskrony.

Zapewniamy korty na zajęcia tenisowe, współpracę trenerów, nadmorski bulwar, leśne szlaki na poranny jogging oraz orzeźwiającą morską bryzę. Robimy wszystko by zapewnić optymalną pogodę na czas pobytu Państwa grupy.

Klubowa restauracja z przyjemnością zorganizuje całodniowe wyżywienie w uzgodnionej formie i ilości. Doświadczenie w organizacji imprez i obozów sprawia, że nasza kuchnia jest zawsze wysoko oceniana.

Dysponujemy szeroką listą hoteli i kwater prywatnych w Gdyni i okolicach. Współpracujemy z niezastąpionym Hotelem Nadmorskim (****), który znajduje się vis a vis naszego Klubu i który zawsze przygotuje specjalną ofertę cenową wyłącznie dla Państwa grupy.

Kooperujemy blisko z sopockim Aqua Parkiem, który stanowi nieodzowną atrakcję dla wszystkich osób goszczących w Trójmieście. Jest to wyjątkowe miejsce na zabawę i wypoczynek po dniu treningu na naszej ceglanej mączce.

Zapraszamy serdecznie!