+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

Szkolenie tenisowe

Klub tenisowy ARKA

Klub Tenisowy Arka Gdynia to 20 kortów, na których poza rekreacyjnym uprawianiem białego sportu, koncentrujemy się na nauczaniu tenisa i szkoleniu na wielu poziomach zaawansowania.

Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzoną grupą trenerów, których doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi sprawia, że zarówno ci młodsi jak i starsi adepci tenisa z zaangażowaniem, ale i uśmiechem na twarzy chwytają systematycznie za rakietę i odwiedzają nasz Klub.

Regularnie przeprowadzamy nabory do szkółek tenisowych dla najmłodszych. Prowadzimy grupy rekreacyjne, ale także pomagamy zaplanować i postawić pierwsze kroki zawodnikom, którzy zdecydują się na karierę zawodniczą. Osiągnięcia naszych podopiecznych potwierdzają, że nasze metody zdają egzamin.

Zapraszamy na korty młodzież i dorosłych. Zarówno tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że zakochają się w tenisie jak i tych, którzy chcą poprawić swoje uderzenia pod okiem trenera. Organizujemy zajęcia w grupach jak i indywidualne. Będziemy organizować turnieje dla amatorów, by dać okazję do sprawdzenia się naszym podopiecznym w turniejowej atmosferze.

Organizujemy zajęcia dla zakładów pracy, firm i instytucji. Prowadzimy naukę tenisa dla pracowników i ich rodzin.

Serdecznie zapraszamy!

SZKOLENIE DZIECI

Zajęcia motoryczne / ogólnorozwojowe odbywają się w czwartki 17:00-18:30 oraz soboty 11:00-12:30