+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

W sobotę, 25 marca na kortach Gdańskiej Akademi Tenisowej odbył się kolejny turniej z cyklu BMC CUP 2017. Klub Tenisowy ARKA reprezentowało w tym turnieju czterech chłopców i dwie dziewczynki. Wszyscy spisali się na medal, osiągając bardzo dobre wyniki.

W kategorii czerwonej wśród chłopców turniej wygrał Mateusz Mucha (KT ARKA), który wyprzedził Stasia Białkowskiego (KT ARKA) – II miejsce, Patryka Makarskiego (KT ARKA) – III miejsce oraz Franka Błaszkowskiego (KT ARKA) – IV miejsce.

Wśród dziewczynek w tej samej kategorii wiekowej zwyciężyła Dominika Musiał (KT ARKA).

W kategorii pomarańczowej do rywalizacji stanęły dwie nasze zawodniczki. Dominika Musiał (KT ARKA), która wśród dziewczynek uzyskała bardzo dobre III miejsce oraz Lena Kolasa (KT ARKA), która zajęła IV miejsce.

Wszystkim naszym młodym zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy bardzo dobrego startu i życzymy kolejnych sukcesów. Brawo!!!