+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

W dniu 17 września 2016r. na obiekcie Klubu Tenisowego „ARKA” odbył się ostatni z cyklu, turniej dla dzieci do lat 8 i 9 pod nazwą „BMC ARKA CUP 2016”.

Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: czerwonej do lat 8 i pomarańczowej do lat 9. W Turnieju udział wzięło osiem dziewczynek i siedmiu chłopców.

W kategorii do lat 8 wśród chłopców okazał się Staś Białkowski, II miejsce – Mateusz Mucha, III – Mikołaj Grey, IV miejsce – Franek Błaszkowski i Patryk Makarski – V miejsce. Wśród dziewczynek zwyciężyła Hanna Giżewska, II miejsce – Paulina Grechuta, III miejsce – Lily Maczan, IV miejsce – Dominika Musiał.

W kategorii do lat 9 wśród chłopców zwyciężył Jakub Kapłun, II miejsce – Dominik Kapłun. Wśród dziewczynek zwyciężyła Inka Wawrzkiewicz, II miejsce – Melania Rybarkiewicz, III miejsce – Zuzanna Kalisz – Fedoruk, IV miejsce – Wiktoria Jasiewicz.

W klasyfikacji generalnej całego cyklu w kategorii do lat 8 zwyciężył Mateusz Mucha (KT Arka Gdynia), II miejsce zajął Staś Białkowski (KT Arka Gdynia), a III miejsce zdobył Patryk Makarski.

Wśród dziewczynek najlepszą w cyklu okazała się Paulina Grechuta (STK Sopot), II miejsce dla Hanny Giżewskiej, a III miejsce dla zawodniczki KT Arka Gdynia – Dominiki Musiał

W całym cyklu udział wzięło 23 dziewczynki i 23 chłopców.