+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

Po niesamowitych sportowych emocjach, fantastycznych meczach i zaciętych akcjach, które miały miejsce w ubiegłorocznym turnieju siatkówki Aktywna Plaża, z przyjemnością wracamy do tamtych dni i informujemy, że termin tegorocznych zawodów to 22-24 lipca. Dodatkowo rozszerzyliśmy kategorie wiekowe i zapraszamy najmłodszych miłośników plażowej piłki siatkowej. Zapisy trwają.

Ubiegłoroczny turniej stał na bardzo wysokim sportowym poziomie i pokazał wszystkim, że w Gdyni jest ogromny potencjał i głód na organizację tego rodzaju imprez. Dało nam to pokaźny zastrzyk energii i wielką dawkę motywacji, żeby w tym roku podwyższyć poziom i stworzyć jeden z najlepszych turniejów siatkówki plażowej w Polsce – informuje zastępca dyrektora GCS Paweł Brutel i dodaje – postanowiliśmy w tym roku rozszerzyć kategorie wiekowe i zaprosić do gry dzieci i młodzież z kategorii wiekowych U13 i U15. Taka mieszanka początkujących z zawodowcami pokaże, jak wielki potencjał do rozgrywania dużych imprez sportowych ma to miejsce.

W pierwszej edycji gdyńskich zawodów na liście startowej znalazła się olimpijka z Rio Monika Brzostek, multimedalistka Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Agnieszka Wołoszyn, zdobywca Pucharu, Super Pucharu Polski, dwukrotny Mistrz Polski Przemysław Stępień czy Piotr Ilewiczmający za sobą występy w rozgrywkach FIVB World Tour. To pokazało, jakim magnesem dla zawodników stał się nadmorski turniej.

Naszym celem jest systematyczne rozwijanie naszych imprez sportowych, które rokrocznie przyciągają coraz więcej uczestników do Gdyni – podsumowuje dyrektor.

Miejscem rozgrywania wydarzenia pozostaje niezmiennie plaża Gdynia Śródmieście. Turniej rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB, co sprawi, że możemy liczyć na pojawienie się czołowych polskich siatkarzy, pragnących powalczyć o cenne nagrody. Na najlepszych czekać będą nie tylko pamiątkowe puchary i medale, ale także nagrody finansowe.

Do zawodów można zapisywać się poprzez stronę internetową https://sts-live.pl/gdyniasport/Event/Details/253.

Takie emocje tylko w Gdyni!