+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

W dniach 25-27.08.2017 r. odbyły się na naszych kortach kolejne, już trzecie konsultacje treningowe dla zawodników i amatorów z Rzeszowa i Dębicy, którzy przyjechali wraz z trenerem Michałem Matyfim i trenerem Maciejem Kwiatkiem.

Prowadzącym zajęcia ze współudziałem trenerów z Podkarpacia był trener naszego klubu Henryk Kornas. Program konsultacji obejmował treningi taktyczno-techniczne, deblowe i sprawności specjalnej, a także indywidualne analizy potreningowe.

Wspaniała atmosfera w zespole, silna motywacja i zaangażowanie wszystkich uczestników, oraz jak zwykle efektywna, ciekawa i merytoryczna współpraca trenerów po raz kolejny pokazały , że Tenis łączy, bawi i rozwija.

DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE I ZAPRASZAMY ZNOWU DO NASZEGO KLUBU!

Konsultacje treningowe są ofertą szkoleniową KT Arka dla zawodników i chcących połączyć aktywny wypoczynek z doskonaleniem swojej gry amatorów. Program konsultacji jest dopasowany do indywidualnych potrzeb uczestników i jest skierowany do chętnych z naszego klubu jak też do zawodników i amatorów z całej Polski i nie tylko.