+48 516 909 777, 58 662 49 53 biuro@ktarka.pl

Pipelife Arka Cup 2018

KT ARKA Gdynia

8-9.09.2018

Bardzo udany start zanotowali zawodnicy naszego klubu w odbywającym się w miniony weekend Otwartym Turnieju dla Krasnali „Pipelife Arka Cup 2018”.

W sobotę, w kategorii do lat 10 bardzo dobre II miejsce zdobył Mateusz Mucha (KT ARKA), który w finale uległ Jonatanowi Jażdżewskiemu, III miejsce zdobył Staś Zarański.

Niedziela także należała do naszych młodych zawodniczek i zawodników. W kategorii czerwonej świetne II miejsce osiągnęła Karolina Kacprzyk (KT ARKA), która po zaciętej walce uległa Tosi Snochowskiej, III miejsce zajął Aleksander Wyszyński (KT ARKA). W kategorii pomarańczowej także świetne II miejsce zajęła Dominika Musiał (KT ARKA). I miejsce dla Stasia Zarańskiego, trzecie miejsce wywalczyła Tosia Snochowska.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy sukcesów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne turnieje.

Organizatorzy turnieju składają podziękowania firmie Pipelife Polska S.A za wsparcie finansowe dzięki któremu udało się zorganizować turniej.

Serdecznie dziękujemy!!!