+48 516 909 777 biuro@ktarka.pl

W niedzielę 17.06.2018 na kortach Klubu Tenisowego ARKA odbył się Otwarty Turniej Krasnali ARKA CUP 2018. Rywalizowano w kategoriach czerwonej i pomarańczowej. Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy Naszego klubu osiągając znakomite wyniki.

W turnieju do lat 8 dwie nasze zawodniczki Ula Więckowska i Karolina Kacprzyk zajęły kolejno czwartą i piątą lokatę. Był to dla nich pierwszy start w tak dużym turnieju – wielkie brawo i gratulacje!

W kategorii chłopców do lat 9 wysoką formę potwierdził Mateusz Mucha (KT ARKA). Podopieczny firmy Uni-logistics Sp. z o.o. zajął drugie miejsce, ulegając w finale Tomaszowi Płocharczykowi z Mrągowa.

Mateusz po raz kolejny pokazał swoje wysokie umiejętności i potwierdził swoją wysoką formę podczas turnieju tenisowego do lat 9 o puchar KT ARKA, zaliczanym do turniejów PZT w ramach programu Tenis 10.

Dziękujemy firmie Uni-logistics Sp. z o.o. z okazałe wsparcie dzięki któremu Mateusz może się rozwijać jako tenisista i osiągać coraz lepsze wyniki.

W tej samej kategorii dobre piąte miejsce osiągnął drugi nasz zawodnik Mikołaj Grey.

W kategorii dziewczynek do lat 9 bardzo dobre trzecie miejsce zajęła Dominika Musiał.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów!!!